Vítejte na webu Bydara.cz

Jak působí ve vašem těle?

Uvolní hladké svalstvo vašich intimních partií a také zadečku. Skvěle se hodí pro homosexuály, kteří jej při análním sexu používají neustále. Proniknutí je snazší, jednodušší a smyslnější. Prožitek je větší a báječně se přitom pobavíte. Lze jej však použít i mezi mužem a ženou a to v tu chvíli, kdy budete těsně před vrcholem, to je pak ten nejlepší zážitek.

krása

Nejedná se však o žádné afrodiziakum, ale o uvolnění vašich intimních partií spolu s krásným potěšením, které se dostaví ihned, jakmile si trochu přičichnete. Poppers jsou skvělým prostředkem, jak se uvolnit a nechat se unášet.

Co je to vlastně za prostředek?

V obecném zákonu platí, že jde o čisticí prostředek. Je vhodný na čištění kůže, audio a video hlav, také erotických pomůcek a dalších podobných věcí. Ovšem k těmto účelům se spíše nepoužívá. Především si jej lidé kupují pro jejich potěšení a proto, aby daný přípravek mohli čichat. Proto také existuje už kolem 150 druhů, které mohou lidé vyzkoušet. Vždy si jej však kupujete jenom za jedním účelem a tedy za čištěním, pro nic jiného tento přípravek nebyl stvořený. Na vlastní riziko je užití a jakékoliv další nebezpečné zacházení, protože jde o vysoce koncentrovaný čisticí přípravek.

portét

Chcete riskovat a zažít opravdu něco vzrušujícího?

Tyto malé lahvičky jsou opravdu soukromé a intimní. Nejsou velké, takže se vám pohodlně vlezou do kabelky nebo kapsy. Jestli jdete na nějakou báječnou párty, pak rozhodně toto lákadlo nesmí chybět. Mnoho z žen to používá na navození atmosféry, užijí si srandu a zábavu a navnadí je to na další hrátky, třeba i erotického zaměření. Ženy se tím zkrátka baví a mají to rády, ten pocit adrenalinu, bušení srdce a letmého omámení. Na chvíli se ponoříte do říše snů, ze které po chvíli zase vystoupíte, ale nálada se vám rozhodně zlepší. Budete mít chuť dovádět nebo se milovat, záleží jenom na vaší povaze.