Vítejte na webu Bydara.cz

Šperk, který vás bude provázet navždy

perly, růže, snubní prsteny

Manželství je posvátná věc, která dělá naše dny krásnější a šťastnější. Chystáte se také se svou životní láskou uzavřít sňatek? V tom případě byste měli začít myslet i na jisté organizační záležitostí. Kromě výběru šatů, rezervace fotografa, výběru květin a milionu dalších věcí je nutné nepodcenit ani výběr vhodných snubních prstenů. Dá se říci, že to je vlastně ze všeho nejdůležitější. Přeci jen, šaty vám budou viset ve skříni, květina uvadne, fotky budou zarámované, avšak právě prsten uvidíte den, co den. Budete s ním svázáni do konce života, bude vám připomínat vaše štěstí, lásku a tento nezapomenutelný den. Není proto od věci si dát s výběrem skutečně záležet, abyste byli po zbytek svého života spokojení.

svatba, navlékání prstenu

Nejdůležitější bude volba materiálů. Můžete si zvolit zlato, stříbro, chirurgickou ocel nebo jiné klasické alternativy. V poslední době je ale velice populární právě bílé zlato, které skýtá spoustu výhod. Mezi ty nejdůležitější se řadí:
Vzhled – bílé zlato je elegantní, jemné, moderní, a hodí se výborně jak pro muže, tak pro ženy
Tvárnost – jde o snadno upravitelný materiál, pozdější změna velikosti, narovnání si uvedení do původního tvaru tedy nebude problémem
Cena – tento materiál je cenově dostupný naprosto všem budoucím novomanželům

Možná si také kladete otázku, co to vlastně to bílé zlato je? Jedná se o povedenou slitinu, a to s kovem. Jedná se nejčastěji o palladium, zinek, stříbro nebo dokonce i měď. To záleží hlavně na vašem výběru. Právě tyto příměsi ovlivní finální barvu prstenu, proto je dobré to promyslet a prohlédnout si více variant. Elegantnísnubní prsteny z bílého zlata jsou ale obecně řečeno vždycky správnou volbou, kterou neprohloupíte, protože právě tento materiál, jeho vzhled, vlastnosti a v neposlední řadě i cena za to zkrátka stojí.